Grabowo. Zderzenie forda z BMW - jedna osoba ranna

wtorek, 26 marca 2019 r., 11:10
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Grabowie. Kierujący fordem najechał tam na tył BMW.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek po godzinie 14. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 224.

- Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni kierowca forda, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go bmw, którym kierował 35-latek, i najechał na jego tył - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Policjanci sprawdzili alko-testem trzeźwość kierowców, obaj byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem tego wypadku. Kierowca bmw z obrażeniami trafił do szpitala - dodaje.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.