Liniewo. Maszyna zmiażdżyła dłoń 17-latkowi

wtorek, 26 marca 2019 r., 10:00
fot. archiwum

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala został przetransportowany 17-latek, któremu maszyna zmiażdżyła dłoń. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z zakładów w Liniewie, gdzie nastolatek odbywał praktykę zawodową.

W poniedziałkowe południe służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na terenie jednego z zakładów pracy w Liniewie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-latek podczas obsługiwania jednej z maszyn, urządzenie wciągnęło mu dłoń, miażdżąc ją i rozcinając. Nastolatek do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 17-latek odbywał w zakładzie praktykę zawodową. Sprawą zajmuje się Państwowy Inspektorat Pracy w Starogardzie Gdańskim.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.