Tragiczny pożar w gminie Dziemiany - nie żyje mężczyzna

niedziela, 24 marca 2019 r., 19:27
fot. internet/OSP Raduń

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w niedzielne popołudnie w gminie Dziemiany. W Milkowie spłonął domek letniskowy. Wewnątrz płonącego obiektu znajdował się mężczyzny. Niestety zginął w płomieniach.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Milkowie (gm. Dziemiany). Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów cały obiekt, o konstrukcji drewnianej, był objęty ogniem. Z relacji świadków wynikało, że wewnątrz budynku znajduje się jedna osoba.

Niestety informacja ta potwierdziła się. 67-letni mężczyzna zginął w płomieniach.

Z żywiołem walczyło się siedem zastępów straży pożarnej z OSP Raduń, OSP Dziemiany, OSP Piechowice, OSP Trzebuń, OSP Karsin oraz JRG Kościerzyna.

Na miejscu poza strażakami pracowali też policjanci i prokurator.

Z ostatecznych ustaleń wynika, że działka, na której znajdował się domek letniskowy, administracyjnie podlega pod powiat chojnicki.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.