Włamali się i okradli jubilera - trzej młodzi mężczyźni z zarzutami

piątek, 22 marca 2019 r., 10:21
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Trzej młodzi mężczyźni w wieku 20, 24 i 28 lat usłyszeli zarzut włamania do jubilera i kradzież precjozów. Do zdarzenia doszło przed tygodniem. Dzięki pracy operacyjnej kościerskich kryminalnych, szybko udało się zatrzymać podejrzanych o to przestępstwo.

Do zdarzenia miało dojść przed tygodniem.

- W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego na terenie miasta. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 5 tys. złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni w środę, 19 marca zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież, mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni włamali się do sklepu, gdzie dokonali kradzieży precjozów o wartości ponad 5 tys. złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności - dodaje.

Teraz o ich losie zadecyduje sąd. Niewykluczone, że mężczyźni usłyszą też kolejne zarzuty.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.