Paradise z gradem medali Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego

czwartek, 21 marca 2019 r., 16:03
fot. nadesłane

Kolejny sukces na swoim koncie mają tancerze karsińskiej formacji tanecznej Paradise. Podczas odbywającego się w Choceniu Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego zdobyli siedem medali, w tym aż sześciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

W weekend 9-10 marca w Choceniu odbyła się ósma edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego. Do rywalizacji w kategorii tanecznej mini formacje i formacje disco show stanęło 60 tancerzy grupy Paradise w czterech kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat.

Zdobyli oni łącznie siedem medali, w tym sześć złotych.

Organizatorami Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego w Choceniu byli: Szkoła Tańca "Góreccy" we Włocławku, Powietrzyńska Studio Tańca Toruń, Włocławski Klub Tańca Sportowego oraz Gminny Ośrodek, Sportu i Rekreacji Choceń.

Celem imprezy była: popularyzacja amatorskich zespołów tańca nowoczesnego, konfrontacja umiejętności tanecznych i dorobku artystycznego oraz wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z zespołami.

sukcesy tancerzy grupy tanecznej Paradise z Karsina:
1. Mini formacja "Minionki" - I miejsce
2. Mini formacja "Gaz Gaz" - I miejsce
3. Mini Formacja juniorzy "Charlie Chaplin" - II miejsce
4. Mini Formacja seniorzy "Vogue" - I miejsce
5. Formacja "Milkshake" - I miejsce
6. Formacja "Chopin" - I miejsce
7. Formacja seniorzy "Burleska" - I miejsce

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.