Kościerzyna. Zderzenie passata z BMW

czwartek, 21 marca 2019 r., 12:35
fot. AL

Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie. Czołowo-bocznie zderzyło się tam BMW z VW Passatem. Na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 9.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW 83-letni mężczyzna wyjeżdżając z ulicy 3 Maja (jadąc od Urzędu Miasta) nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego zderzył się z jadącym prawidłowo, drogą główną, VW Passatem, którym kierował 20-letni mężczyzna - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 20-letniego kierującego passatem oraz 78-letnią pasażerkę BMW. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.