Prężna działalność Koła Gospodyń Wiejskich z Osowa

poniedziałek, 18 marca 2019 r., 09:19
fot. nadesłane/UG Karsin

Pod koniec ubiegłego roku po wieloletniej przerwie Koło Gospodyń Wiejskich w Osowie reaktywowało swoją działalność. Obecnie należy do niego prawie czterdzieści pań, którym nie brak pomysłów na organizację wielu ciekawych inicjatyw.

W grudniu 2018 roku KGW z Osowa pozyskało dotację państwa w kwocie 3000 zł z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a finansowego wsparcia udzielił również karsiński samorząd. Dzięki temu udało się zorganizować wyjazdy do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, do kina i kręgielni oraz kilka spotkań okolicznościowych.

Ostatnie z nich odbyło się 7 marca 2019 roku kiedy panie spotkały się na uroczystej kolacji z okazji Dnia Kobiet. Nie zabrakło wielu życzeń i kwiatów oraz miłej rodzinnej atmosfery.

nadesłane/UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.