Kickbokserzy z całej Polski walczą w Kartuzach o tytuły mistrzów

niedziela, 17 marca 2019 r., 01:06
fot. MD-Z

W sobotni poranek w Kartuzach rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kick-boxingu Kick-light. O złote krążki i mistrzowskie tytuły walczy około 250 zawodników z całej Polski. Walki finałowe zaplanowano na niedzielne popołudnie.

W sobotę rano w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach rozpoczęły się zawody Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kick-boxingu kick-light. O tytuły najlepszych walczy ponad 250 kickbokserów z około 70 klubów z różnych zakątków kraju. Silną reprezentację wystawili też gospodarze - klub Rebelii Kartuzy.

W niedzielne popołudnie podziwiać będzie można walki finałowe. Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.