Nowa oferta sprzedaży mieszkań w Kościerzynie

czwartek, 14 marca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Budynek kameralny B3, TYLKO 25 mieszkań, 5 na kondygnacji. PRZESTRZENNA Hala garażowa podziemna z windą i pomieszczeniami pomocniczymi typu komórki lokatorskie. Mieszkania zostaną oddane do dyspozycji w I kwartale 2020 r.

Komfortowe mieszkania

Mieszkania zgodnie z założeniami wykonawcy - firmy Repiński - będą charakteryzować się przede wszystkim nowoczesnością, przestronnością oraz funkcjonalnością. W trzypiętrowym budynku znajdzie się 25 lokali mieszkalnych. Wśród nich będą mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od około 39 do 70 metrów kwadratowych. Ponadto większość mieszkań znajdujących się na parterze będzie miała tarasy wraz z ogródkami przydomowymi, a pozostałe mieszkania - przestronny balkon.

Kameralny budynek z wygodną i bezpieczną przestrzenią wspólną

Na kameralną, domową atmosferę panującą w tym niewielkim budynku przy ulicy Małcużyńskiego będzie wpływać nie tylko mała liczba mieszkań, ale także liczne udogodnienia. Wśród nich są takie, które zwiększają komfort korzystania z budynku i przestrzeni wspólnej (miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie, cichobieżne windy, miniplac zabaw, udogodnienia dla rowerzystów), takie, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa i zaspokajają potrzebę prywatności (drzwi antywłamaniowe, izolacje akustyczne) oraz takie, które zapewniają niższy czynsz (ogrzewanie miejskie, indywidulane liczniki na media, okna trzyszybowe dwukomorowe).

Przyjazne otoczenie i dobra lokalizacja

Budynek będzie częścią NOWEGO osiedla Wzgórze Moniuszki. To miejsce dla osób, dla których ważny jest spokój, atrakcje i walory sportowe, rozsądne koszty zakupu i utrzymania mieszkania oraz atrakcyjna lokalizacja. Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej części miasta, nieodległej od jego centrum. Niedaleko mieszczą się zarówno najważniejsze instytucje państwowe, placówki handlowo-usługowe, zdrowotne, sportowe i oświatowe.

Rzetelny i terminowy wykonawca

Kupno mieszkania jest bardzo ważną decyzją. Podczas jej podejmowania należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Jedną z istotniejszych z pewnością jest jakość wykonania budynku, przestrzeni wspólnej i samego mieszkania. Firma Repiński dokłada starań, aby w pełni usatysfakcjonować klientów, a wypowiedzi lokatorów potwierdzają, że jest to WYKONAWCA godny zaufana klientów: "Tyle słyszy się o oddawaniu mieszkań z opóźnieniem, a tu - niespodzianka. Mieszkanie dostaliśmy przed terminem. Wszystko jest pięknie wykończone. Bez prowizorki. Od razu po wejściu na klatkę schodową widać, że budynek jest urządzony z klasą". Faktycznie - firma Repiński oddała 2 budynki osiedla Nowe Śródmieście III miesiąc przed czasem".

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat oferty, warto skontaktować się z firmą Repiński telefonicznie pod numerem (+48) 783 430 555 lub e-mail: mieszkania.repinski.pl;

www.mieszkania.repinski.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.