Pędził 112 km/h przez Będomin - znany detektyw Krzysztof R. stracił prawo jazdy

czwartek, 14 marca 2019 r., 09:01
fot. archiwum

59-letni mieszkaniec Łodzi stracił prawo jazdy po tym, jak pędził przez teren zabudowany z prędkością 112 km/h. Do zatrzymania doszło w środowe popołudnie w Będominie. Jak udało się nam dowiedzieć, zatrzymany to znany detektyw Krzysztof R.

Do zatrzymania doszło w środę około godziny 17.50. w Będominie.

- Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali mercedesa, którego kierowca przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Kierującym okazał się 59-letni mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł, nałożono na niego punkty karne oraz zatrzymano mu prawo jazdy - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, zatrzymany to znany detektyw Krzysztof R.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nadmierna prędkość jest bowiem najczęstszą przyczyną wypadków, zwłaszcza ze skutkiem śmiertelnym. Przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym stwarza zagrożenie bezpieczeństwa, szczególnie dla pieszych poruszających się po tym terenie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.