Kościerzyna. 21-latek potrącony na przejściu na pieszych

środa, 13 marca 2019 r., 09:36
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

21-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych został potrącony przez 25-letniego kierującego golfem. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w Kościerzynie.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Mickiewicza dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 20.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący VW Golfem 25-letni mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 21-latka. Zarówno kierujący pojazdem, jak i pieszy byli trzeźwi. 21-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 25-letniemu kierującemu VW Golfem zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.