Już w ten weekend Kościerzyna za pół ceny

wtorek, 12 marca 2019 r., 10:26
fot. archiwum

Przed nami weekend odkrywania kulinarnych i rekreacyjnych walorów Kościerzyny obfitujących w wiele atrakcji dla ducha i ciała. W sobotę i niedzielę odbędzie się bowiem wiosenna edycja akcji "Kościerzyna za pół ceny". Tym razem do skorzystania z promocyjnej oferty zaprasza 18 podmiotów. Na uczestników akcji czekają też nagrody!

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku kościerski samorząd organizuje dwie akcje - wiosenną oraz jesienną. Pierwsza z nich odbędzie się już w ten weekend, a tym samym organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę i niedzielę do Serca Kaszub, by skorzystać z usług i ofert z 50 proc. zniżką.

Tym razem do akcji przystąpiło 18 podmiotów. Są to między innymi Aqua Centrum Kościerzyna, Kino "Remus", Muzeum Kolejnictwa oraz restauracje, pizzerie, cukiernie, pierogarnia, sklep ogólnospożywczy, czy Osada Burego Misia - Miś Truck.

Informacje o tym, z jakich konkretnie ofert i w jakich lokalach będzie można skorzystać z 50 proc. rabatu w najbliższy weekend można znaleźć pod linkiem Kościerzyna za pół ceny.

Uwaga! Wszyscy, którzy dokonają zakupu i zrobią zdjęcie paragonu oraz wyślą je na adres konkurs@koscierzyna.gda.pl lub w wiadomości prywatnej na oficjalny fanpage www.facebook.com/koscierzyna.gda wezmą udział w konkursie paragonowym. Na jego uczestników czekają atrakcyjne nagrody! Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" ma na celu promocję Kościerzyny oraz podmiotów, które włączyły się do jego organizacji.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.