Dziemiany. Kierujący BMW zatrzymany z 12 gramami amfetaminy

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 12:31
fot. archiwum

Około 150 "działek" amfetaminy miał przy sobie 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, którego w czwartkowe popołudnie zatrzymali policjanci. Mężczyzna siedział w zaparkowanym BMW na jednym z parkingów w Dziemianach. Na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać.

Do zatrzymania doszło w czwartek około godziny 15. w Dziemianach.

- Funkcjonariusze zauważyli na jednym z parkingów w Dziemianach zaparkowane BMW, którego kierujący na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. Przeszukano więc kierowcę pojazdu i samochód. Mundurowi znaleźli 12 gramów amfetaminy - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Zatrzymany to 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, notowany już przez policję. Noc spędził w policyjnym areszcie. W piątek został przesłuchany przez prokuratura, który zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.