61-latek trzykrotnie zaatakował interweniującego policjanta

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 11:36
fot. archiwum

Pobytem w szpitalu dla interweniującego policjanta, a zarzutami i policyjnym dozorem dla 61-letniego mieszkańca gminy Kościerzyna zakończyła się interwencja w Owśnicach. Mężczyzna, wobec którego funkcjonariusze przeprowadzali czynności, trzykrotnie uderzył deską mundurowego w rękę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 marca w Owśnicach (gm. Kościerzyna). Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński, funkcjonariusze zostali skierowani tam na interwencję. Podczas wykonywania czynności, 61-letni mężczyzna aż trzykrotnie uderzył deską w rękę interweniującego policjanta.

Mundurowy stracił czucie w kończynie i trafił do szpitala. Dla 61-latka interwencja skończyła się w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzuty i zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za swój czyn odpowie przed sądem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.