W niedzielę w Kiełpinie Bieg Żelaznego - zapisz się i spróbuj swoich sił

piątek, 8 marca 2019 r., 15:33
fot. archiwum

W niedzielę w Kiełpinie już po raz trzeci odbędzie się Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. ppor. Zdzisława Badochy "Żelaznego" - Tropem Wilczym. Uczestnicy zmierzą się z dystansem o długości niespełna dwóch kilometrów. Zapisy w dniu zawodów.

Okręg Kaszubsko-Pomorski Związku Piłsudczyków RP zaprasza w niedzielę do Kiełpina na Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. ppor. Zdzisława Badochy "Żelaznego" - Tropem Wilczym. Impreza organizowana jest już po raz trzeci i odbędzie się w ramach V Kartuskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Start oraz meta usytuowane będą na stadionie w Kiełpinie. Zapisy na zawody będą odbywać się w dniu zmagań. Opłata za start wyniesie 10 zł.

Start biegu na dystansie 1963 m zaplanowano na godz. 13.30.

- Będzie można skosztować wojskowej grochówki i posłuchać melodii patriotycznych, zapewniamy dobra atmosferę - zapewniają organizatorzy.

Podczas biegu odbędzie się też zbiórka na pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.