Fluiconncecto - jak możemy Ci pomóc?

piątek, 8 marca 2019 r., 13:41
fot. nadesłane

Sieć Fluiconnecto to międzynarodowa działająca organizacja, zajmująca się hydrauliką siłową i rozwiązaniami w zakresie przemysłowym. Firma podejmuje się nie tylko dostarczania dedykowanych produktów, ale również serwisowania i konserwacji dla klientów z różnych rynków.

Więcej o działalności firmy Fluiconnecto

Fluiconnecto stanowi część grupy Manuli, w której skład wchodzi również międzynarodowy i wiodący producent rozwiązań hydraulicznych. Grupa dostarcza swoje usługi na 5 kontynentach i w aż 29 krajach. Dzięki Fluiconnecto wszystkie potrzebne usługi masz w jednym miejscu. Marka posiada w swoim asortymencie szeroką gamę węży, komponentów hydrauliki siłowej oraz innych wyselekcjonowanych produktów od topowych producentów.

Fluiconnecto prowadzi nieustającą ekspansję. Obecnie ich usługi dostępne są na terenie Śląska. A swoje siedziby posiadają w Tychach i Gliwicach.

Usługi Fluiconnecto

Wśród szerokiej gamy usług Fluiconnecto, znajduje się:

- zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych — pracownicy Fluiconnecto wykonają dla Ciebie potrzebny przewód w nawet 15 minut. Zakuwane w systemie Manuli - z komponentów pochodzących od Manuli Hydraulics. Decydując się na zakuwanie węży z Fluiconnecto, możesz liczyć na wysokie standardy, przewyższające międzynarodowe normy i ogromną dokładność.

- utrzymanie ruchu — wspieranie działań UR klienta, przeprowadzanie audytów, regularne inspekcje, a także certyfikowani mechanicy dostępni całą dobę.

- znakowanie przewodów hydraulicznych — dzięki znakowaniu przewodów możliwe jest szybsze przywrócenie do pracy całego układu w przypadku jego awarii. Znakowanie oznacza sprawniejszą
wymianę i mniejsze koszty postoju.

- regeneracja siłowników — w zakres prac regeneracyjnych ujmuje się szereg działań m.in.: wymianę uszczelnień, tłoczysk, honowanie cylindrów i drążenie tłoczysk, wymianę rur cylindra, łożysk, a także testy ma stanowisku diagnostycznym.

- serwis olejowy — większość awarii hydraulicznych związanych jest z nieprawidłowo dobranym lub zanieczyszczonym olejem. Dzięki Fluiconnecto przedsiębiorstwo może zadbać o sprawność swojego sprzętu poprzez serwis olejowy i przedłużyć jego żywotność. Zadbanie o prawidłowy serwis olejowy jest szczególnie ważne w zakładach przemysłowych, w których każda przerwa w pracy wiąże się z dużymi kosztami.

- i wiele innych.

Fluiconnecto to firma z wieloletnią tradycją i międzynarodowym doświadczeniem. Kompleksowa obsługa, sprawdzone rozwiązania i produkty od topowych producentów — tego może spodziewać się każde przedsiębiorstwo przemysłowe, które skorzysta z usług Fluiconnecto.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.