Strażacy-ochotnicy z całego Pomorza zmierzą się w piłce halowej w Sierakowicach

czwartek, 7 marca 2019 r., 15:13
fot. archiwum

W sobotę na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Pomorskiego. W rywalizacji weźmie udział dziewięć reprezentacji z całego Pomorza, w tym dwie z powiatu kartuskiego i jedna z powiatu kościerskiego.

Ubiegłoroczni Mistrzostwie Polski, a więc Ochotnicza Straż Pożarna w Sierakowicach będą gospodarzami wojewódzkich rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. Weźmie w nich udział dziewięć reprezentacji jednostek OSP z całego Pomorza.

Powiat kartuski reprezentować będą drużyny OSP Sierakowice oraz OSP Sulęczyno, z kolei powiat kościerski OSP Grabowo Kościerskiego. Ponadto o miano najlepszej jednostki w piłce halowej zawalczą: OSP Rychnowy (powiat człuchowski), OSP Podwilczyn (powiat słupski), OSP Stogi (powiat malborski), OSP Wierzchucino (powiat pucki), OSP Łebunia (powiat lęborski) oraz OSP Zelewo (powiat wejherowski).

Start rozgrywek w sobotę o godzinie 8.30 na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach.

Organizatorem turnieju jest Zarząd Wojewódzki Związku OSP RP w Gdańsku przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Sierakowicach i gminą Sierakowice.

Strażacy zapraszają do kibicowania.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.