LOT "Serce Kaszub" podsumowała miniony rok

środa, 6 marca 2019 r., 17:18
fot. nadesłane

Pod koniec lutego w sali konferencyjnej Starego Browaru Kościerzyna odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Serce Kaszub". Podczas spotkania przedstawiono osiągnięcia Stowarzyszenia w roku 2018 oraz plan działań promocyjnych i budżet na rok 2019.

Członkowie Stowarzyszenia jednogłośnie zatwierdzili plany finansowe i merytoryczne - zarówno te już zrealizowane, jak i przewidziane na bieżący rok.

Szczególną rolę w ubiegłym roku odegrały liczne wizyty studyjne. Część z nich, zorganizowana w partnerstwie z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, przygotowana była specjalnie dla zagranicznych dziennikarzy, blogerów turystycznych i touroperatorów. Odbyły się również wizyty studyjne Zarządu LOT "Serce Kaszub" w gospodarstwach agroturystycznych należących do Stowarzyszenia. W listopadzie przedstawiciele branży turystycznej oraz samorządów uczestniczyli w wizycie studyjnej po najatrakcyjniejszych miejscach na terenie gminy Lipusz.

Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej "Serce Kaszub" Mateusz Ankiersztejn przedstawił efekty kampanii internetowej, promującej stronę lot-sercekaszub.pl. Dzięki przekazanym w prezentacji prezesa wskazówkom, członkowie stowarzyszenia mogą udoskonalić swoje oferty w Internecie.

Rok 2019 zapowiada się równie intensywnie, jak miniony, bardzo udany dla stowarzyszenia rok 2018. Wśród głównych planowanych działań znajdują się: kontynuacja kampanii internetowej, akcja promująca turystykę rowerową wraz z IV Rodzinnym Rajdem Rowerowym, wizyty studyjne oraz nowa formuła Karty Turysty.

Bardzo ważnym akcentem w czasie zebrania było podjęcie uchwały o nadaniu godności Członka Honorowego Lokalnej Organizacji Turystycznej "Serce Kaszub" Andrzejowi Penkowi, prezesowi LOT-u w latach 2012 - 2018.

nadesłane/LOT "Serce Kaszub"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.