Policjanci poszukują właścicieli przedmiotów odzyskanych z kradzieży

środa, 6 marca 2019 r., 12:45
fot. nadesłane

Kosiarka spalinowa, obrazy, podkaszarki, siekiery, wazony, piłę spalinową - to przedmioty, które policjanci znaleźli u 37-letniego mieszkańca gminy Parchowo. Śledczy podejrzewają, że przedmioty te mogą pochodzić z kradzieży. Proszą o kontakt osoby, do których mogą należeć zabezpieczone przedmioty.

Bytowscy mundurowi zatrzymali w nocy z piątku na sobotę 37-letniego mieszkańca gminy Parchowo. Mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę. Prócz tego, w trakcie kontroli policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt przedmiotów m.in. kosiarki, piłę spalinową czy siekiery, które mogą pochodzić z kradzieży lub włamania.

W trakcie kontroli w aucie zatrzymanego 37 - latka policjanci znaleźli różne przedmioty m.in. kosiarkę spalinową, podkaszarki, siekiery, piłę spalinową, obrazy, wazony. Mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć skąd posiada te przedmioty. Mundurowi podejrzewają, że pochodzą one z przestępstwa kradzieży lub włamania. Śledczy proszą osoby, do których mogą należeć zabezpieczone przedmioty, o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie ( tel. 59 822 83 00) lub z policjantem prowadzącym postępowanie (tel. 59 822 83 23).

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.