Stara Kiszewa. Kolizja z udziałem trzech pojazdów

środa, 27 lutego 2019 r., 19:53
fot. AL

W środowe popołudnie służby interweniowały w Starej Kiszewie na drodze wojewódzkiej, na wysokości Biedronki. Doszło tam do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych. Na szczęście żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca VW Passatem 39-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu Audi A4, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. W wyniku zdarzenia doszło do uderzenia też VW Polo, za kierownicą którego siedział 34-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Stara Kiszewa, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.