Józef Kulas z Wiela świętował 90. urodziny

środa, 27 lutego 2019 r., 10:14
fot. nadesłane/UG Karsin

Na tegorocznym urodzinowym torcie mieszkańca Wiela zapłonęło 90 świeczek. Dziesiątą dekadę życia rozpoczął Józef Kulas. Z najserdeczniejszymi życzeniami dostojnego jubilata odwiedzili przedstawiciele karsińskiego samorządu.

Jak informuje karsiński urząd, pan Józef wychował z żoną dwoje dzieci, doczekał się też pięciorga wnuków. Zawodowo zajmował się prowadzeniem gospodarstwa rolnego w Malarach oraz pracował jako stolarz w Gminnej Spółdzielni "SCH" w Karsinie, gdzie wytwarzał głównie drzwi, okna i meble. Można powiedzieć, że stolarstwo było jego życiową pasją. Do ubiegłego roku kiedy czuł się jeszcze na siłach spędzał w stolarni każdą wolną chwilę. Od ponad dwudziestu lat mieszka u córki Ireny w Wielu.

Z najserdeczniejszymi życzeniami, pamiątkowym dyplomem i upominkiem dostojnego jubilata odwiedzili przedstawiciele karsińskiego samorządu na czele z wójtem gminy Karsin Romanem Brunkiem oraz sekretarzem Tomaszem Urbańskim.

- Jubilatowi życzymy dobrego zdrowia i radości z każdego dnia - życzy Urząd Gminy w Karsinie.

oprac. AL
info. UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.