Stracił prawo jazdy, bo pędził przez teren zabudowany

poniedziałek, 25 lutego 2019 r., 11:29
fot. archiwum

Utratą prawa jazdy zakończyła się dla obywatela Ukrainy przejażdżka w sobotnie popołudnie ulicami Kościerzyny. Pędził on przez teren zabudowany z prędkością 111 km/h.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18. na ulicy Drogowców w Kościerzynie. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali mazdę, którą kierował obywatel Ukrainy. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Wideorejestrator pokazał w jego przypadku 111km/h w terenie zabudowanym.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy kategorii A, B i C.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.