Kradli paliwo z pojazdów - 19-latek i 22-latek w rękach policji

czwartek, 21 lutego 2019 r., 09:34
fot. archiwum

Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu kościerskiego odpowiedzą za kradzież paliwa. Zostali ujęci w środowy wieczór na jednej z posesji w Kościerzynie, gdzie ściągali paliwo ze zbiornika samochodu ciężarowego. 19-latek i 22-latek noc spędzili w policyjnym areszcie.

W środę około godziny 23. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał informację, że a jednej z posesji w Kościerzynie zatrzymano dwóch sprawców, którzy dokonali kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego.

- Na miejsce skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy ustalili, że są to mężczyźni w wieku 19 i 22 lat, mieszkańcy powiatu kościerskiego. W pojeździe sprawców ujawniono narzędzia służące do pokonania zabezpieczeń oraz pojemniki wypełnione ropą - podaje Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.