Liniewo. Pożar piwnicy przy ulicy Kasztanowej

środa, 20 lutego 2019 r., 10:59
fot. archiwum

We wtorkowy poranek służby interweniowały w Liniewie, gdzie w jednym z budynków doszło do pożaru składowanego w pomieszczeniach piwnicznych opału. W interwencji wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze na ulicy Kasztanowej w Liniewie dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 8.30. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że w pomieszczeniu piwnicznym doszło do zapalenia opału.

Jak podaje st. kpt. Jacek Szyszka, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Kościerzynie, spaleniu poza drewnem uległy także materiały budowlane, stoły, ławki, narzędzia, czy lodówka. Łącznie straty wstępnie oszacowano na około 15.000 zł.

W działaniach gaśniczych wzięły udział trzy zastępy z OSP Wysin, OSP Lubieszyn oraz JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.