Świętuj Dzień Kobiet podczas rejsu do Szwecji z koncertem grupy MIG

czwartek, 21 lutego 2019 r., 10:00

"Miód malina", "Wymarzona" czy "Będę przy Tobie" - to hity, które zna chyba każdy. Już 9 marca będzie je można usłyszeć na żywo podczas wyjątkowego koncertu. Grupa MIG wystąpi na pokładzie promu Stena Spirit, podczas rejsu do Szwecji. Dwudniowy wypad jest idealną propozycją uczczenia w niezapomniany sposób Dnia Kobiet.

Na polskiej scenie muzycznej są już blisko od dwóch dekad. Ich hity śpiewają i uwielbiają miliony Polaków. Zespół MIG to jedna z najbardziej lubianych i popularnych grup nowej fali disco polo. Mają na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt. Ich przeboje mają na Youtubie po kilkadziesiąt milionów odsłon. "Miód malina", "Wymarzona", "Laleczka" - to hity, które słyszał każdy. Już 9 marca MIG da niezapomniany koncert na środku Morza Bałtyckiego.

Zespół wystąpi podczas Disco Stars Live w trakcie rejsu promem Stena Spirit do Szwecji. Podczas dwudniowej imprezy spędzisz fantastycznie czas. Na dobry początek zabawę rozkręci dwóch Djów, potem pojawi się gwiazda wieczoru - MIG z koncertem największych hitów. Tańce na parkiecie potrwają do rana.

Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy Back to Disco - popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Będzie możliwość spotkania z gwiazdami z zespołu MIG, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Cena - 189 zł/os. obejmuje:

● rejs promem,
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo i wino w cenie),
● wieczorna impreza,
● rozrywka na statku podczas dnia, min. Back to Disco
● koncert gwiazdy: MIG - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu,

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.