Mały Artysta w Dziemianach

czwartek, 14 lutego 2019 r., 08:57
fot. internet/OK Dziemiany

We wtorek w sali Ośrodka Kultury w Dziemianach w ramach ferii zimowych odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Mały Artysta". Tym razem dzieci wraz z Beatą Tam przygotowywały ciasteczka.

Na samym początku, dzieci z podanego przepisu przygotowały kruche ciasto, z którego pozostałe dzieci samodzielnie wałkowały placki, wycinały wybrane kształty i układały na blachy. Następnie każda blacha ciasteczek trafiała na 8 minut do gorącego pieca. Po upieczeniu ciastek dzieci samodzielnie zrobiły lukier i udekorowały je, po czym część zabrała swoje wypieki do domu, a część zjadła na miejscu. Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo w zajęciach. Zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu "Mały Artysta".

Organizatorem spotkań "Mały Artysta" jest Ośrodek Kultury w Dziemianach.

OK Dziemiany

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.