Kościerzyna. Policjanci promowali ideę bezpieczeństwa

środa, 13 lutego 2019 r., 10:38
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs pod hasłem "Bezpieczne Ferie", którego podsumowanie odbyło się w Świetlicy Środowiskowej "Stacja Kościerzyna" w Kościerzynie. Oceniający prace zaskoczeni byli kreatywnością młodych ludzi.

Zadaniem dzieci było przelanie na papier dowolną techniką plastyczną swoich wyobrażeń o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy środowiskowej kościerskiego MOPS-u i harcerzy. Jego głównym celem było promowanie idei bezpieczeństwa podczas ferii, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Misją tego konkursu było wsparcie działań edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa.

W piątek w Świetlicy "Stacja Kościerzyna" odbyło się podsumowanie konkursu. Jury wyłoniło zwycięzców. Sędziowie zaskoczeni byli pozytywnie kreatywnością młodych ludzi.

Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, samodzielność i oryginalność pracy.

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.