Nie zatrzymał się do kontroli, porzucił BMW i uciekł. Dzień później zgłoszono kradzież pojazdu

środa, 13 lutego 2019 r., 10:34
fot. AL

Zgłosił kradzież swojego BMW. Policjantom szybko jednak udało się odnaleźć pojazd w sąsiednim powiecie. Dzień wcześniej kierujący tymże samochodem miał nie zatrzymać się do kontroli drogowej, porzucić BMW i uciec.

W poniedziałek na Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie zgłosił się 25-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.

- Mężczyzna zgłosił kradzież samochodu BMW o wartości 25.000 zł. Miało do niej dojść, gdy ten na chwilę wyszedł do sklepu. Wewnątrz pojazdu znajdowały się nie tylko kluczyki, ale również pieniądze i inne cenne przedmioty. Łącznie wartość utraconego mienia zawiadamiający oszacował na około 30.000 zł - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Utracony samochód szybko udało się odnaleźć.

- Samochód został odnaleziony na terenie powiatu bytowskiego. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia ze względu na to, że dzień wcześniej kierujący tym pojazdem nie zatrzymał się do kontroli - podaje st. asp. Michał Gawroński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.