Nowy Klincz. Dachował citroenem i uderzył w płot - był pijany

poniedziałek, 11 lutego 2019 r., 09:13
fot. archiwum

Pobytem w szpitalu i utratą prawa jazdy zakończyła się piątkowa jazda dla 22-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Mężczyzna dachował kierowanym przez siebie citroenem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Jak się okazało, był pijany. Wydmuchał około promila alkoholu.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 21.40.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Citroenem C5 22-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, dachował i uderzył w płot posesji. Przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmucha około promila alkoholu. W wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany do szpitala - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Pasażerowi pojazdu nic się nie stało.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.