Kościerzyna. Pozyskaj dotację i pozbądź się azbestu!

niedziela, 10 lutego 2019 r., 12:15
fot. internet/pixabay.com

Miasto Kościerzyna zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie działań związanych z demontażem, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie miasta Kościerzyna. Wnioski można składać do 31 marca.

Projekt skierowany jest do właścicieli budynków mieszkalnych lub gospodarczych stanowiące własność osób fizycznych lub wspólnot mieszkaniowych z wyłączeniem budynków przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Miasto wybierze firmę, która w uzgodnieniu z właścicielem budynku zdemontuje szkodliwy materiał azbestowy, załaduje na palety i wywiezie na składowisko celem utylizacji.

Formularz wniosku wraz załącznikami dostępny jest na stronie internetowej Gminy Miejskiej Kościerzyna oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca i Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Kościerzyna. Wnioski przyjmujemy w terminie do 31 marca 2019r. w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Kościerzyna.

Działanie realizowane jest w ramach Programu "Usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Kościerzyna" - edycja 2019 rok"

UM Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.