ALWO - zmysłowa bielizna w twoim rozmiarze

niedziela, 10 lutego 2019 r., 10:00

Często słyszymy: "ale ja mam problem.." Dla nas duży czy mały to nie problem lecz wyzwanie.

Obawiasz się, a może wstydzisz? Już nie musisz, podchodzimy do tego profesjonalnie.

Zapraszamy Cię do naszych sklepów w Kościerzynie. Każdy z nich, pomimo że oferuje markową bieliznę, jest trochę inny.

W salonie Esotiq na Rynku czeka na Ciebie mnóstwo wzorów biustonoszy na każdą okazję, za to sklep ALWO przy Rynek 12 (przez niektórych klientów dawniej zwany sklepem Atlantic lub ,,po schodkach") jest w stanie na Twoje życzenie zaproponować nawet miseczkę M.

Nasz personel nieustannie szkoli się z zakresu profesjonalnego doboru bielizny do kobiecej sylwetki, popularnie zwany - Brafittingiem.

Każda kobieta jest inna ma inne potrzeby i oczekiwania. My to doskonale rozumiemy. Znamy nasz asortyment i dlatego chętnie służymy pomocą.

Bieliznę nosimy do różnych okazji. Biustonosz, w którym pracujemy powinien być wygodny, dobrze dobrany do naszej sylwetki, inny podkreślić atuty Naszej figury, jeszcze inny zmysłowy i kuszący.

Zajmujemy się tym intymnym działem damskiej bielizny od ponad 20 lat, uczestnicząc w targach i szkoleniach, zdobywając doświadczenie podczas pracy z klientem.

Bielizna to nie tylko biustonosze, ale również piżamy, koszule nocne, bielizna modelująca, niedoskonałości naszej sylwetki, jak i dział bielizny ciążowej i dla matek karmiacych.

Pomimo że za oknem jeszcze zima, a w naszym sklepie ALWO Rynek 12 czeka już na Was nowa kolekcja kostiumów kąpielowych na obecny sezon.

Salon Esotiq na Rynku częściej kusi promocjami z różnych okazji.

ADRESY SKLEPÓW:
Kościerzyna sklep ALWO Rynek 12
Kościerzyna salon Esotiq Rynek 19
alwonet.pl
facebook/Bielizna w sklepie ALWO

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.