Niebawem kolejna edycja "Miasta za pół ceny" - zgłoś swój akces

sobota, 2 lutego 2019 r., 15:20
fot. archiwum

Kościerzyna przygotowuje się do kolejnej edycji "Miasta za pół ceny". Tę wiosenną zaplanowano na weekend 16-17 marca. Pokrywa się ona również z ogólnopolską akcja "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy zgłosić swój akces do 12 lutego.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku kościerski samorząd również zamierza objąć patronatem organizowane w mieście przedsięwzięcie. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 16-17 marca.

- Data naszego przedsięwzięcia pokrywa się z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 15-17 marca br. przeprowadzi imprezę pn. "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu - informuje kościerski magistrat.

Jak dodaje, zgodnie z regulaminem uczestnictwa w akcji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny", należy do dnia 12 lutego br. wysłać swoje zgłoszenie za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Zgłoszenie wraz z propozycją oferty należy również przesłać do Urzędu Miasta w Kościerzynie na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl, co będzie stanowić zgłoszenie do Kościerskiej części akcji "Miasto za pół ceny".

Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu formularza udziela Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

AL
info. UM Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.