Był poszukiwany przez sąd i policję. 20-latek zatrzymany

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 09:15
fot. archiwum

Był poszukiwany przez sąd, bo unikał wstawiennictwa w zakładzie karnym, gdzie ma spędzić 2,5 roku. Poszukiwali go także policjanci ws. sklepowych kradzieży. 20-latek wpadł w środę w ręce kościerskich kryminalnych. Był agresywny. Funkcjonariusze musieli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego.

Do zatrzymania doszło w środę. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat i sześciu miesięcy za liczne kradzieże i włamania.

- Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany przez naszych policjantów do spraw związanych z kradzieżami sklepowymi. 20-latek zostanie przetransportowano do aresztu śledczego. Prowadzone będą też wobec niego postępowania - dodaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.