Roman Gołuński nowym radnym Rady Miasta Kościerzyna

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 08:15
fot. AL

Roman Gołuński uzupełnił skład Rady Miasta Kościerzyna po wolnym mandacie Tomasza Nadolnego, który z dniem 7 stycznia został powołany na stanowisko I Zastępcy Burmistrza Kościerzyny. Nowy radny ślubował podczas środowej sesji.

Rada Miasta Kościerzyna ponownie jest w pełnym składzie. W związku z objęciem stanowiska I Zastępcy Burmistrza Kościerzyna przez Tomasza Nadolnego, w radzie pojawił się wakat. Uzupełniła go kolejna osoba z największą liczbą głosów uzyskanych w październikowych wyborach z listy KWW Moje Miasto, a mianowicie Roman Gołuński.

Nowy radny podczas środowej sesji złożył ślubowanie.

- Chciałbym podziękować za możliwość wstąpienia w poczet tak szanownego grona. Postaram się zrobić wszystko dla dobra rady, a przede wszystkim dla dobra miasta - mówił radny Roman Gołuński.

Zgłosił też chęć pracy w komisjach komunalnej i rewizyjnej.

- W poprzedniej kadencji Rady Miasta Kościerzyna również byłem członkiem tych komisji i w związku z tym nabyłem pewne doświadczenia w zakresie ich kompetencji i zakresu ich działania. W związku z powyższym proszę o umożliwienie mi pracy w tych komisjach - zaznaczał radny Gołuński.

Ze względu na wniosek nowego radnego, z zasiadania w komisji rewizyjnej zrezygnował Michał Kujach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.