Śmiertelne potrącenie 61-latki na ul. Zamkowej w Kartuzach - policja prosi świadków o kontakt

środa, 30 stycznia 2019 r., 12:38
fot. archiwum/AL

Kartuscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie potrącenia pieszej, do którego doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku. Wskutek wypadku zginęła 61-letnia kobieta. Mundurowi proszą o kontakt świadków tego zdarzenia, a w szczególności kierującą czarnym samochodem, prawdopodobnie marki Skoda Octavia o początkowych numerze rejestracyjnym GKS, jadącą za Renault, który uczestniczył w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło 28 grudnia około godz. 16 na ul. Zamkowej w Kartuzach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Renault potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku zdarzenia na miejscu śmierć poniosła 61-letnia piesza.

W związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym w tej sprawie i z konieczności ustalenia dodatkowych okoliczności tego zdarzenia, Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, poszukują świadków.

Świadkowie wypadku, a w szczególności kierująca samochodem, prawdopodobnie marki Skoda Octavia, koloru czarnego, o początkowych nr rej GKS, jadąca za kierującym pojazdem marki Renault, który uczestniczył w zdarzeniu, proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, ulica Sambora 41 bądź tel. 0-58 685-21-20,112.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.