Wdzydze Tucholskie. Ciężarowe volvo przewróciło się na bok

środa, 30 stycznia 2019 r., 10:01
fot. archiwum

We wtorkowe przedpołudnie służby interweniowały we Wdzydzach Tucholskich, gdzie ciężarowe volvo z przyczepą przewróciło się na bok. Wskutek zdarzenia poszkodowany został 33-letni kierujący pojazdem.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7. Kierujący ciężarowym volvo z przyczepą 33-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciężarówka przewróciła się bok. Wezwał pomoc drogową. Parę godzin później poczuł się źle, więc wezwał zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.