Grabowo Kościerskie. Skoda rozbiła się na drzewie

wtorek, 29 stycznia 2019 r., 20:34
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej relacji Grabowo-Nowa Karczma. Kierująca skodą wypadła tam z trasy i czołowo zderzyła się z drzewem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17. na trasie Nowa Karczma- Grabowo.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca Skodą Felicią 62-letnia mieszkanka powiatu wejherowskiego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w przydrożne drzewo - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Była trzeźwa.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, OSP Grabówko, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.