Golf IV poszukiwany. Ostatnio widziano go w okolicach Wąglikowic

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., 12:53
fot. nadesłane

Właściciele samochodu poszukują VW Golfa IV. Pojazd miał charakterystyczne naklejki,które częściowo zostały usunięte, początek rejestracji to ZDR. Ostatnio samochód widziany był w okolicach Wąglikowic.

- Ostatnio widziałam samochód w Koszalinie w środę, 9 stycznia. Mój brat najprawdopodobniej pojechał nim do Wąglikowic, stracił pamięć i nie wie, co zrobił z samochodem prawdopodobnie znajduje się w tej miejscowości lub okolicach. Najprawdopodobniej został schowany w lesie - przyznaje pani Marta, która poszukuje samochodu.

Jeżeli ktoś widział pojazd (VW Golf IV, z początkiem rejestracji ZDR, charakterystyczne naklejki w większości zostały usunięte), proszone o kontakt pod numerem telefonu: 602-404-085.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.