Lubieszyn. Pędził przez teren zabudowany - stracił prawo jazdy

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., 10:50
fot. archiwum

40-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego stracił prawo jazdy po tym, jak pędził przez teren zabudowany z prędkością 111 km/h. Do zatrzymania doszło w sobotnie przedpołudnie w Lubieszynie.

Do zatrzymania doszło w sobotę około godziny 10. w Lubieszynie. Wówczas policjanci zatrzymali skodę, której kierowca przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 61 km/h. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł, nałożono na niego punkty karne oraz zatrzymano prawo jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.