Kościerzyna. Koncert noworoczny w wykonaniu "Music School"

sobota, 26 stycznia 2019 r., 19:50
fot. AL

Muzyczna uczta - tak w wielkim skrócie można podsumować sobotni koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej "Music School" w Kościerzynie. Licznie zgromadzona publiczność w sali bankietowej Starego Browaru Kościerzyna mogła usłyszeć między innymi najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Cykliczne koncerty uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej "Music School" w Kościerzynie to już tradycja. Przynajmniej raz w roku rodzice podopiecznych placówki mają okazję podziwiać muzyczne talenty swoich najbliższych. Tym razem przygotowano Koncert Noworoczny, podczas którego zaprezentowano między innymi najpiękniejsze kolędy i pastorałki, a kolejne występy nagradzane były gromkimi brawami. Koncert zgromadził licznie publiczność, która wypełniła po brzegi salę bankietową Starego Browaru Kościerzyna.

Dodajmy, że w 2017 roku Prywatna Szkoła Muzyczna "Music School" w Kościerzynie wydała album, na którym znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy, m.in. "Anioł pasterzom mówił", "Bóg się rodzi", "Cicha noc" czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.