Dzień Babci i Dziadka w ZSP nr 3 w Kościerzynie

czwartek, 24 stycznia 2019 r., 08:57
fot. nadesłane

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. I tak też było we wtorek w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kościerzynie, gdzie najmłodsi uczniowie zaprosili swoje babcie i swoich dziadków na specjalną akademię.

Styczeń to szczególny miesiąc, gdyż właśnie wtedy swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie, a więc osoby szczególne ważne w życiu każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że to właśnie w szkołach odbywają się specjalne akademie, na które wnuczęta zapraszają swoich dziadków. Nie inaczej jest w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kościerzynie, gdzie rokrocznie spotykają się dziadkowie uczniów na dedykowanej im uroczystości.

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka odbył się we wtorek Główni bohaterowie tłumnie pojawili się w placówce, by podziwiać talenty swoich ukochanych wnucząt.

- Oddziały przedszkolne przygotowały program artystyczny pod kierunkiem wychowawczyń, aby w szczególny sposób uhonorować swoich dziadków. Przed tą wyjątkową publicznością zaprezentował się też szkolny chór i kaszubski zespół "Młoda Kościerzyna", w którym pierwsze kroki stawiają już nasze przedszkolaki - relacjonuje Mariusz Błaszkowski, nauczyciel w ZSP nr 3 w Kościerzynie.

Niejednemu dziadkowi i niejednej babci zakręciła się łza w oku. Występ wnucząt nagrodzili więc gromkimi brawami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.