W Nowej Karczmie toyota uderzyła w drzewo, w Kościerzynie zderzyły się dwie skody

piątek, 18 stycznia 2019 r., 10:58
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek dwóch wypadków, do których doszło na drogach powiatu kościerskiego w czwartek. Przed południem na trasie Nowa Karczma-Egiertowo toyota uderzyła w drzewo, popołudniem w Kościerzynie zderzyły się dwie skody.

Do pierwszego z zdarzeń doszło w czwartek około godziny 9.30 na trasie Nowa Karczma-Egiertowo.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący toyotą yaris 57-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Był trzeźwy.

Interwencja służb była też potrzebna około godziny 17.40 na skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej i Norwida w Kościerzynie.

- 32-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego, kierując skodą, wyjeżdżając z ulicy Norwida wymusiła pierwszeństwo i uderzyła bocznie w samochód marki Skoda Fabia, którą kierowała 29-letnia mieszkanka powiatu chojnickiego - mówi asp. Piotr Kwidziński.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 29-latka, kierująca skodą.

Szczegółowe okoliczności oby zdarzeń są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.