Czekamy na życzenia dla babć i dziadków

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 12:52
fot. internet/www.pixabay.com

W przyszłym tygodniu świętować będziemy Dni Babci i Dziadka. Z tej okazji, tak jak w latach poprzednich zachęcamy do złożenia życzeń na naszych łamach. Przesyłajcie do naszej redakcji zdjęcia dziadków i wnucząt i złóżcie życzenia na łamach koscierski.info.

Otrzymaliśmy już sporo życzeń i zdjęć. Czekamy na kolejne. Prosimy, by w treści maila umieścić kilka zdań o dziadkach - jak się nazywają i skąd są. Koniecznie podajcie imię, nazwisko, miejscowość i informację, kto składa życzenia. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Wszystko zależy od tego, co chcecie przekazać.

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w Dzień Babci, 21 stycznia.

Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. Na wiadomości czekamy do niedzieli, 20 stycznia do godz. 18. W tytule maila prosimy napisać: "Życzenia dla Babci i Dziadka".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.