Mieszkańcy gminy Karsin dla ratowania życia najmłodszych. Finał WOŚP w Karsinie i Wielu

niedziela, 13 stycznia 2019 r., 20:04
fot. AL

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała także w gminie Karsin. Tamtejsi wolontariusze od wczesnych godzin porannych kwestowali na ulicach Karsina, Wiela i Osowa. Po południu zarówno w domu kultury w Karsinie, jak i Wielu odbyły się orkiestrowe imprezy.

Wspólna orkiestrowa zabawa w Karsinie rozpoczęła się koncertem w wykonaniu uczniów szkoły w Karsinie. Ponadto w programie znalazła się również loteria fantowa, liczne licytacje i słodki sklepik. W wielewskiej części finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej nie zabrakło z kolei występów gitarzystów i tańca nowoczesnego, zespołu Dominanta, pokazu baniek mydlanych, malowania twarzy, orkiestrowego kiermaszu oraz także licznych licytacji.

Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Karsin kwestowało w tym troku 21 wolontariuszy, których na ulicach miejscowości można było spotkać już od wczesnych godzin porannych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.