Koncert Noworoczny na finał WOŚP-u w Liniewie

niedziela, 13 stycznia 2019 r., 19:25
fot. AL

Jak co roku w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestniczy również gmina Liniewa. Od wczesnych godzin porannych na ulicach miejscowości można było spotkać kwestujących do puszek wolontariuszy. Po południe mieszkańcy spotkali się w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji, by wysłuchać wyjątkowego koncertu noworocznego.

Do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie dołączyło Liniewo. Wolontariusze już od rana zachęcali mieszkańców do wsparcia tegorocznego celu, a więc zakupu sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Po południu Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie tradycyjnie odbył się koncert noworoczny. Na scenie zaprezentowała się młodzież z tutejszej sekcji gitarowej i wokalnej, Konrad Bronk oraz Orkiestra Dęta "LinStart". Koncert spotkał się z zainteresowaniem mieszkańców, którzy nie szczędzili oklasków dla młodych artystów, a przy tym chętnie też wrzucali środki do orkiestrowych puszek.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.