Tożsamość zatrzymanego w Wąglikowicach mężczyzny ustalona

piątek, 11 stycznia 2019 r., 10:14
fot. archiwum

Policjanci z Komendy Powiatowej policji w Kościerzynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w czwartek został zatrzymany w miejscowości Wąglikowice. Cierpi on na zanik pamięci. Obecnie przebywa w kościerskim szpitalu.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, mężczyzna nie pamięta czy posiada rodzinę, ani daty i miejsca urodzenia.

Rysopis mężczyzny: ok. 30 lat, 175 cm wzrostu, waga to ok. 80 kg. oczy niebieskie, włosy krótkie ciemne, bródka ciemna. Brak jakichkolwiek znaków szczególnych.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie (ul. Zg. Ks. Zmartwychwstańców 2) pod numerem telefonu 58-680-32-22 lub najbliższą jednostką policji 997 lub 112.

Aktualizacja - godz. 18.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, mężczyzna został zidentyfikowany ok. 17. przez rodzinę. Jest to 24-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Mężczyzna nadal przebywa w szpitalu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.