Wkrótce Dzień Babci i Dziadka - ślijcie zdjęcia i złóżcie życzenia w kościerski.info

wtorek, 8 stycznia 2019 r., 10:48
fot. internet/www.pixabay.com

21 i 22 stycznia to wyjątkowe dni w kalendarzu. Świętujemy wówczas Dzień Babci i Dziadka. To szczególna okazja, by dodatkowo podziękować ukochanym rodzicom naszych rodziców, za troskę, miłość i wszelkie dobro. Z tej okazji, już po raz trzeci zapraszamy naszych Czytelników do zrobienia niespodzianki dziadkom. Przesyłajcie do naszej redakcji zdjęcia dziadków i wnucząt i złóżcie życzenia na łamach kościerski.info.

21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, 22 stycznia natomiast Dzień Dziadka. Te dni to dokonała okazja, by podziękować babciom i dziadkom za każdy uśmiech, gest, dobre słowo i wszystkie piękne chwile, które im zawdzięczamy.

Z okazji tego święta zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć swoich babć i dziadków, zdjęć wnuków, dziadków z wnukami i waszych zdjęć z nimi.

Złóżcie swoim kochanym dziadkom życzenia w nietypowy sposób. Prosimy, by w treści maila umieścić kilka zdań o dziadkach - jak się nazywają i skąd są. Koniecznie podajcie imię, nazwisko, miejscowość i informację, kto składa życzenia. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Wszystko zależy od tego, co chcecie przekazać.

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w Dzień Babci, 21 stycznia.

Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@koscierski.info. Na wiadomości czekamy do niedzieli, 20 stycznia do godz. 18. W tytule maila prosimy napisać: "Życzenia dla Babci i Dziadka".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.