Wielki Klincz. VW Passat rozbił się na drzewie

poniedziałek, 7 stycznia 2019 r., 13:38
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Wielkim Klinczu. VW Passat rozbił się na drzewie.

Zgłoszenie o wypadku drogowym dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 17.35.

- Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 23-letni mieszkaniec naszego powiatu kierując vw najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 23-latek był trzeźwy - dodaje.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną, ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę.

- Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu apeluje asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.