ACRYLEX Kościerzyna zwycięzcą turnieju w Starej Kiszewie

sobota, 5 stycznia 2019 r., 17:29
fot. nadesłane

W sobotę w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych zorganizowany przez Klub Wierzyca i gminę Stara Kiszewa. W turnieju udział wzięło siedem zespołów. Najlepszym okazał się team ACRYLEX Kościerzyna.

Drużyny, które zgłosiły do turnieju zostały podzielone na dwie grupy, a następnie rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym w ramach swoich grup. Wyjście z grupy wywalczyły drużyny SKS Volleyball, ACRYLEX Kościerzyna, Siatkarz Łubiana oraz Wierzyca Stara Kiszewa. Zwycięzcy grup spotkali się w meczu o I miejsce, natomiast zdobywcy drugich miejsc rywalizowali o 3-cie miejsce.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - ACRYLEX Kościerzyna
II miejsce - SKS Volleyball
III miejsce - Wierzyca Stara Kiszewa

W turnieju wzieły udział drużyny Siatkarze Łubiana, Power Team, Old Boys Wierzyca oraz Gryf Wiele,

nadesłane/GOKSiT Stara Kiszewa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.