Kościerzyna. 25-latek zatrzymany z narkotykami

piątek, 4 stycznia 2019 r., 10:02
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi, który w jednym z mieszkań na terenie powiatu przechowywał narkotyki. Podczas przeszukania kościerscy kryminalni ujawnili pięć gramów marihuany.

W czwartek rano policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 25-latek przechowuje narkotyki.

- Wiedza kryminalnych potwierdziła się. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki - marihuanę o wadze ponad 5 gram. 25-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty posiadania narkotyków - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.